Outplacement ve İşgücü Küçülmeleri

E&E Group, Türkiye’yi 1996 yılında Outplacement kavramı ile tanıştıran kuruluştur. 1996-2022 yılları arasında LHH/DBM Türkiye tek yetkili lisansörlüğünü yapmıştır ve sonrasında  bu faaliyetini sadece E&E Group adı altında sürmektedir. 

On beşten fazla deneyimli danışmanı ile Outplacement konusunda liderliğini koruyan E&E Group, bugüne dek 400’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 50,000’den fazla kişinin (8,000 yönetici) işten ayrılması sırasında destek olmuştur.

Sağlıklı kurumsal küçülme danışmanlığı küçülme süreçlerinin yönetimi ile ilgili eğitimler de E&E Group’un uzmanlık alanıdır.

Yönetici Koçluğu ve Liderlik Geliştirme

E&E Group 2003 yılından bu yana Yönetici Koçluğu yapmaktadır. EMCC Türkiye Derneği’nin kurucu üyeleri arasında olan E&E, deneyimli koçları bireysel koçluğun yanı sıra takım koçlukları da yapmaktadır. Performans, ilişki ve iletişim geliştirme, liderler için koçluk yaklaşımı, çevik liderlik, kadın liderlik, uzaktan liderlik, VUCA Ustası olmak, orta kademe liderlik, yeni liderlik, yeni görev, dayanıklılık  koçlukları yanında kuruma ve kişiye özgü gelişim alanlarına yönelik özel tasarım koçluklar da yapılmaktadır.

Ölçme ve Değerlendirme

E&E Group Ölçme ve Değerlendirme Danışmanları doğru Yeteneklerin seçimi, Yönlendirilmesi ve Geliştirilmesi açısından size tarafsız bilgi sağlar. Kişilik bazlı işe uygunluk ve potansiyel belirleme kariyer yönetimi ve gelişimde kullanılır. Ekip üyelerinin uyumlarının en kısa zamanda sağlanması da yeni iş ortamında çok değerli olmaktadır. E&E Group Harrison Assessments International Şirketinin Türkiye tek yetkili temsilcisidir ve çözüm ortakları ile hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için www.harrisonassessments.com.

Kurumsal Değişim Çözümleri

E&E Group sunduğu Kurumsal Değişim Yönetimi Programları ile yüksek motivasyonlu, verimli işyerlerinin yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Satış ekiplerinin performans artışı, bozulan duygusal dengenin yenilenmesi, işe bağlılığın artırılması, uzaktan/hibrid çalışma ve liderlik yetkinliklerinin güçlendirilmesi, kültürel dönüşüm, davranışsal yetkinlikler ve veri bazlı İK çalışmaları gibi  özgün programların yanı sıra kuruma özgü sorun ve ihityaçlar uzman çözüm ortakları tarafından özel projeler olarak ele alınmaktadır. Tüm çözümlerde Harrison Assessments International araçları da kullanılmaktadır.

Yönetici Temini

E&E Group, Türkiye’de Yönetici Yerleştirme (Executive Search) sektörünün oluşumuna ve gelişimine katkı sağlayan lider şirketlerden birisidir. E & E Group bugüne dek 250’den fazla uluslararası ve büyük yerli kuruluşa 5,000’den fazla Yönetici Yerleştirme (Executive Search) projesi gerçekleştirmiştir.